Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-/70-tal, teakfanér, grönt glas, 3 lådor samt 3 dörrluckor, höjd 90 cm, 180 x 44 cm, nyckel medföljer

Bruksslitage

382177

2016-05-09