Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-/70-tal, teakfanér, grönt glas, 3 lådor samt 3 dörrluckor, höjd 90 cm, 180 x 44 cm, nyckel medföljer
Bruksslitage
382177
2016-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här