Ulla Wachtmeister oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ULLA WACHTMEISTER (född 1926): Komposition "Jag vill fånga solen ...", signerad Wachtmeister, utställningsetikett från Gummesons konsthandel a tergo daterad 1969, olja på duk, 100 x 89 cm
Några märken/streck, smärre krackeleringar
382178
2016-05-09