Ulla Wachtmeister oljemålning

Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ULLA WACHTMEISTER (född 1926): Komposition "Jag vill fånga solen ...", signerad Wachtmeister, utställningsetikett från Gummesons konsthandel a tergo daterad 1969, olja på duk, 100 x 89 cm

Kuntoraportti

Några märken/streck, smärre krackeleringar

382178

Päivämäärä:

2016-05-09