Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ANTIFONARIUM, handskrift på pergament, troligen 1600-tal, ca 68x49 cm, svart text med röda anfanger /initialer, skrift på både fram- och baksida.
Zustandsbeschreibung
Fläckar, skador, veck
382187
2016-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner