Jan Bohumil Pospisil oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Stilleben med rosor, signerad Jan B Pospisil, olja på duk, ca 46x38 cm

382203

2016-05-09