Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Stilleben med rosor, signerad Jan B Pospisil, olja på duk, ca 46x38 cm
382203
2016-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här