Fritz Lindström akvareller

Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller
Fritz Lindström akvareller

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): (3) Motiv från Södermalm Stockholm, Stigbergsgatan samt Fjällgatan, signerade F Lindström, akvarell, varierande mått

382208

2016-05-09