Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): (3) Motiv från Södermalm Stockholm, Stigbergsgatan samt Fjällgatan, signerade F Lindström, akvarell, varierande mått
382208
2016-05-09