Anna Berg oljemålning

Anna Berg oljemålning
Anna Berg oljemålning
Anna Berg oljemålning
Anna Berg oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANNA BERG (1875-1950), "Ninne", signerad Anna Berg, olja på pannå, 28 x 38 cm

382212

2016-05-09