Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973), (2), porträtt av Richard Brodin, signerade S Derkert, blyerts täckvitt och kol på papper resp kartong, bladmått 45 x 32 resp. 43,5 x 28,5 cm
En med skador
382221
2016-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här