Jean Tinguely tusch

Jean Tinguely tusch
Jean Tinguely tusch
Jean Tinguely tusch
Jean Tinguely tusch

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN TINGUELY (1925-1991), Komposition, signerad och daterad Jean Tinguely 1961 W de Gaulle, tuschteckning på papper, bladmått ca 19 x 56 cm

med dedikation till Richard Brodin

382226

2016-05-09