Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅL MED LOCK, porslin, 18/1900-tal, Kina, dekor av buskpion med fjäril i emaljfärger, järnoxid, diameter 27, höjd 18 cm
Nagg
382230
2016-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här