Bojaner 3 st

Bojaner 3 st
Bojaner 3 st
Bojaner 3 st
Bojaner 3 st
Bojaner 3 st
Bojaner 3 st
Bojaner 3 st
Bojaner 3 st
Bojaner 3 st
Bojaner 3 st

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOJANER, 3 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, höjd 15-21 cm

Nagg, sprickor, slitage, brännmärken

382249

2016-05-10