Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOJANER, 3 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, höjd 15-21 cm
Nagg, sprickor, slitage, brännmärken
382249
2016-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här