Rolf Kerslow

Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLF KERSLOW (1934-2004): (4), Komposition, signerad R Karslow, olja på duk, 46x38 cm

382260

2016-05-10