Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 18 k guld, Automatic Geneve, ca 1969, guldfärgad urtavla, stavindex, datum, centrumsekund, plexiglas, serienr: 29411706, boettnr: 162010, 24 jewels, krokopressat brunt läderarmband

Ej funktionstestad, armband med slitage, glas med repor

382274

2016-05-15