Omega armbandsur
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18 k guld, Automatic Geneve, ca 1969, guldfärgad urtavla, stavindex, datum, centrumsekund, plexiglas, serienr: 29411706, boettnr: 162010, 24 jewels, krokopressat brunt läderarmband
Ej funktionstestad, armband med slitage, glas med repor
382274
2016-05-15