Les must de Cartier armbandsur förgyllt silver
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
LES MUST DE CARTIER, damarmbandsur, 20 mikron/18 k guldöverdrag på sterlingsilver, Tank, Vermeil, quartz, champagnefärgad urtavla, romerska siffror, blånerade visare, mineralglas, krona med cabochonslipad safir, boett/modellnr: 65637, 6 81006, diameter 23 mm, brunt krokopressat skinnband
Ej funktionstestad, bruksslitage, armband med slitage, glas med repor
382276
2016-05-15