Les must de Cartier armbandsur förgyllt silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LES MUST DE CARTIER, damarmbandsur, 20 mikron/18 k guldöverdrag på sterlingsilver, Tank, Vermeil, quartz, champagnefärgad urtavla, romerska siffror, blånerade visare, mineralglas, krona med cabochonslipad safir, boett/modellnr: 65637, 6 81006, diameter 23 mm, brunt krokopressat skinnband

Ej funktionstestad, bruksslitage, armband med slitage, glas med repor

382276

2016-05-15