Rockford Watch Co fickur
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROCKFORD WATCH CO, USA, fickur, förgylld metall, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, sekund, blånerade visare, breguetspiral, verknr: 519548, diameter 55 mm
Ej funktionstestad, en visare saknas, glas med repor
382279
2016-05-15