Rockford Watch Co fickur

Rockford Watch Co fickur
Rockford Watch Co fickur
Rockford Watch Co fickur
Rockford Watch Co fickur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROCKFORD WATCH CO, USA, fickur, förgylld metall, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, sekund, blånerade visare, breguetspiral, verknr: 519548, diameter 55 mm

Ej funktionstestad, en visare saknas, glas med repor

382279

2016-05-15