Milton H Greene The Black Sitting Marilyn Monroe

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MILTON H. GREENE (USA, 1922-1985): Marilyn Monroe, The Black Sitting, stämplad, signerad och daterad på baksidan Milton H. Greene, 5-20-78, gelatinsilverfotografi, bildyta ca 37,5x47,5 cm, ramat

Stamped, signed and dated. Gelatin silver print.

382282

2016-05-10