Sven Lidberg

Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LIDBERG (1944-2009): Karl XII:s likfärd, signerad samt numrerad 175/280, litografi, tryckytans mått ca 49 x 65 cm.

382287

2016-05-10