Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, herrarmbandsur, 2 st, varav en Suveran, stål, 1960-tal, diameter 30-35 mm
Slitage, skador, arband saknas
382290
2016-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här