Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA, herrarmbandsur, 2 st, varav en Suveran, stål, 1960-tal, diameter 30-35 mm

Slitage, skador, arband saknas

382290

2016-05-11