Helge Helme oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HELGE HELME (1894-1987), kvinna vid spegel, bär signatur H Helme-50, olja på duk, 35 x 27 cm
Kuntoraportti
Krackelyr
382320
Päivämäärä:
2016-05-10