C A Strömbäck oljemålningar 2 st

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

STRÖMBÄCK, C. A. (f. 1874): 1 par, "Längtan" samt "Älgen vid bäcken", olja på duk, signerade, ca 40x50 cm

382336

2016-05-10