Lisa Larson unikat

Lisa Larson unikat
Lisa Larson unikat
Lisa Larson unikat
Lisa Larson unikat
Lisa Larson unikat
Lisa Larson unikat

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LISA LARSON, skulptur, unikat, figur på drejat podium, delvis glaserat stengods, signerad och daterad Lisa L -81, höjd ca 18 cm

382351

2016-05-10