Bruno Mathsson "Eva"

Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson

Klubbat för:

10 500 SEK

6 000 SEK

BRUNO MATSSON, "Eva", karmstolar, 1 par, böjträ i bok, flätade sitsar av skinn, brännmärkning Bruno Mathsson Design Made in Sweden/ Firma Karl Mathsson 1967 Värnamo Sweden, sitthöjd ca 28 cm

En stol med skadad sitts. slitage, ytskador,

382366

2016-05-10