Stina Sunesson färgoffset

Stina Sunesson färgoffset
Stina Sunesson färgoffset

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STINA SUNESSON (1925-1998), Ängsblommmor, signerad och numrerad i blyerts Stina Sunesson 78/360, färgoffset, 45x63 cm, oramad

382387

2016-05-13