Edwin A Galea akvareller

Edwin A Galea akvareller
Edwin A Galea akvareller
Edwin A Galea akvareller
Edwin A Galea akvareller
Edwin A Galea akvareller
Edwin A Galea akvareller
Edwin A Galea akvareller
Edwin A Galea akvareller

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDWIN A GALEA (1900-tal): (2), Fullriggare samt bataljscen, signerade, akvareller, ca 34x49 cm

Oramade i mapp

382403

2016-05-10