Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EDWIN A GALEA (1900-tal): (2), Fullriggare samt bataljscen, signerade, akvareller, ca 34x49 cm
Oramade i mapp
382403
2016-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här