Gustav Bolin oljemålning

Gustav Bolin oljemålning
Gustav Bolin oljemålning
Gustav Bolin oljemålning
Gustav Bolin oljemålning
Gustav Bolin oljemålning
Gustav Bolin oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUSTAV BOLIN (1920-1999): "Cypresser", signerad Bolin, olja på duk, 48x64

382435

2016-05-10