Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, förgyllda beslag, skulpterad dekor, höjd ca 156, 89x57, nycklar finns

Smärre ytslitage

382437

2016-05-10