Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FALKENBERGS BELYSNING, 1950/60-tal, golvlampa i lackerad metall samt mässing, höj-sänkbar samt försedd med handtag i mässing, märkt FBL, höjd 90-125 cm
Bruksslitage
382453
2016-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här