Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
VINCENT STOLTENBERG LERCHE (Norge, 1837-1892) tillskriven, interiör, daterad april, 30, 73, olja på pannå 12x17 cm
Smärre spricka i pannån
382472
2016-05-11