Flamländsk skola, omkring 1700
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FLAMLÄNDSK SKOLA, Rubens efterföljare (omkring 1700), Studie till "Grand prêtre", olja på papper fäst på duk, 54 x 42 cm.
Enligt etikett "Tillhört Hovrättsrådet Oscar Montelius´ hem"
Smärre färgbortfall, lagningar
382480
2016-05-13