Flamländsk skola, omkring 1700

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FLAMLÄNDSK SKOLA, Rubens efterföljare (omkring 1700), Studie till "Grand prêtre", olja på papper fäst på duk, 54 x 42 cm.
Enligt etikett "Tillhört Hovrättsrådet Oscar Montelius´ hem"

Smärre färgbortfall, lagningar

382480

2016-05-13