Kärl koppar 1800-tal

Kärl koppar 1800-tal
Kärl koppar 1800-tal
Kärl koppar 1800-tal
Kärl koppar 1800-tal
Kärl koppar 1800-tal
Kärl koppar 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄRL med lock, 1800-tal, koppar, invändigt förtennad, höjd ca 25, 40x28 cm

Förtenning med slitage

382494

2016-05-11