Koppar 1700-tal

Koppar 1700-tal
Koppar 1700-tal
Koppar 1700-tal
Koppar 1700-tal
Koppar 1700-tal
Koppar 1700-tal
Koppar 1700-tal
Koppar 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPAR, 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, emaljfärger, varierande modell och dekor, höjd 6,5 cm

En cylinderkopp med nagg

382497

2016-05-11