Famille rose 1700-tal

Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

TRUMPETVASER, SKÅLAR, MINIATYRKANNA, 6 dlr, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose samt underglasyrblått, höjd 4-18 cm

Lagningar, skador, slitage

382529

2016-05-11