Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
TRUMPETVASER, SKÅLAR, MINIATYRKANNA, 6 dlr, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose samt underglasyrblått, höjd 4-18 cm
Lagningar, skador, slitage
382529
2016-05-11