Famille rose 1700-tal

Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal
Famille rose 1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPAR MED FAT, VAS, SKEDFAT, MINDRE BOJAN, 5 dlr, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, polykrom dekor i emaljfärger, höjd ca 3-12 cm

Färgbortfall, mindre nagg

382539

2016-05-11