Per-Åke Persson fotografi C-print

Klubbat för:

4 200 SEK

5 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "The iron", fotografi, C-print, signerad och atergo daterad och numrerad 7/10, New York 2002, 50x37 cm

382541

2016-05-11