Flaska Ulrica Hydman Vallien

Flaska Ulrica Hydman Vallien
Flaska Ulrica Hydman Vallien
Flaska Ulrica Hydman Vallien
Flaska Ulrica Hydman Vallien
Flaska Ulrica Hydman Vallien
Flaska Ulrica Hydman Vallien

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, flaska, Boda 1970-tal, målad polykrom dekor mot vitmarmorerad fond, signerad BODA UNIK 799 ULRICA, höjd 28 cm

382559

2016-05-15