Vägglampor
Vollendet
2016-05-11
382575
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1950-tal, mässing och lackerad metall, svanhals, längd ca 39 cm
Bruksslitage