Hurtsar / sängbord
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HURTSAR alt. SÄNGBORD, 1 par, army-stil, 1900-talets andra hälft, mahogny med beslag samt bärhandtag i mässing, enligt uppgift inköpta på Nordiska Kompaniet, höjd ca 62, 34x38 cm
Visst slitage
382579
2016-05-11