Hurtsar / sängbord

Hurtsar / sängbord
Hurtsar / sängbord
Hurtsar / sängbord
Hurtsar / sängbord
Hurtsar / sängbord
Hurtsar / sängbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HURTSAR alt. SÄNGBORD, 1 par, army-stil, 1900-talets andra hälft, mahogny med beslag samt bärhandtag i mässing, enligt uppgift inköpta på Nordiska Kompaniet, höjd ca 62, 34x38 cm

Visst slitage

382579

2016-05-11