Arkivskåp
2016-05-11
382580
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, svartlackerat med mässingsbeslag, höjd 65, 75x35 cm
Bruksslitage