Tekannor, burkar

Tekannor, burkar
Tekannor, burkar
Tekannor, burkar
Tekannor, burkar
Tekannor, burkar
Tekannor, burkar
Tekannor, burkar
Tekannor, burkar
Tekannor, burkar
Tekannor, burkar
Tekannor, burkar
Tekannor, burkar

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEKANNOR, BURKAR, mm, 13 dlr, porslin, Kina samt Japan, 18/1900-tal, polykrom dekor, höjd 4-11 cm

Nagg

382587

2016-05-11