Skrivskåp 1700-tal senbarock
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SKRIVSKÅP, 1700-tal, senbarock, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, fanér i valnötsrot, 2-delat, dörrluckor med bakomvarande låd- och hyllinredning, originallås, höjd ca 229, 114x60 cm
Renoverad, slitage, dörrluckor har slagit sig något
382591
2016-05-11