Skrivskåp 1700-tal senbarock

Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock
Skrivskåp 1700-tal senbarock

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1700-tal, senbarock, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, fanér i valnötsrot, 2-delat, dörrluckor med bakomvarande låd- och hyllinredning, originallås, höjd ca 229, 114x60 cm

Renoverad, slitage, dörrluckor har slagit sig något

382591

2016-05-11