Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
URNA, porslin, Kina, Kangxi (1662-1722), balusterformad, dekor av trädgård med figurscener i underglasyrblått, höjd 34 cm
Lagningasr, sprickor, skador
382595
2016-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här