Chiffonjé 1800-tal

Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets mitt, Karl Johan, fanér i björk, 3-lådig, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, dragknoppar i ben, dekor i svärtade detaljer, dekor av pärlbård, höjd ca 121, 100x40,5 cm

Skrivklaff med torrspricka, slitage

382608

2016-05-11