Chiffonjé 1800-tal
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-talets mitt, Karl Johan, fanér i björk, 3-lådig, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, dragknoppar i ben, dekor i svärtade detaljer, dekor av pärlbård, höjd ca 121, 100x40,5 cm
Skrivklaff med torrspricka, slitage
382608
2016-05-11