Kaffekanna i koppar

Kaffekanna i koppar
Kaffekanna i koppar
Kaffekanna i koppar
Kaffekanna i koppar
Kaffekanna i koppar
Kaffekanna i koppar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFEKANNA, koppar, 1800-talets första hälft, gåsbröst, godronnerad lock med knopp av stiliserad krona, höjd till knoppen ca 28 cm

Senare botten, bucklor, bristningar

382609

2016-05-11