Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, yttermått ca 91x79 cm

Slitage, omarbetad tavelram, senare glas

382629

2016-05-11